Search
maandag 5 december 2022

Regionale contactpersonen

Ben je op zoek naar iemand die je in buurt kan ondersteunen met het waarnemerswerk? Bijvoorbeeld waar je terecht kan met een regionale vraag over vergunningen. Of je wil graag met een expert op pad om je kennis in het veld verder te ontwikkelen? Dan kan je terecht bij één van onze regiocoördinatoren. Zij zijn de spin in het web in een regio en staan in rechtstreeks contact met verschillende vrijwilligers.

Hier vind je het overzicht van regionale contactpersonen per provincie.

Drenthe

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Dick van Dorp Drenthe dvandorp@home.nl
0593-525620
Reptielen
Jeroen Huisman Vissenwerkgroep Groningen/Drenthe jeroenhuisman@hotmail.com Vissen
Johan Scheeres Drenthe scheeresj@gmail.com
06-52580769
Amfibieën, Reptielen

Flevoland

Jeroen Reinhold RAVON Flevoland reinhold@landschapsbeheer.net
0320-294939
Reptielen

Friesland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
John Melis RAVON Friesland johnmelis@chello.nl
06-46524630
Amfibieën, Vissen
Wim Andela Friesland w.andela1@kpnplanet.nl
058-2882693
Reptielen

Gelderland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Gerrit Kolenbrander RAVON Gelderland GerritKolenbrander@hotmail.com
06-42900618
Amfibieën, Reptielen
Gert Jan Blankena Vissenwerkgroep De Prik deprikviswerkgroep@gmail.com Vissen
Matthijs de Vos Gelderse Vissen geldersevissers@gmail.com
06-24495775
Vissen
Regina Vlijm Veluwe reptielencoordinatie.veluwe@gmail.com Reptielen

Groningen

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Jeroen Huisman Vissenwerkgroep Groningen/Drenthe jeroenhuisman@hotmail.com Vissen

Limburg

Stephan Huijgens Limburg danzigiv@gmail.com
06-53325705
Amfibieën
Ton Lenders Meinweg tlenders@live.nl
0475-537045
Reptielen
Victor van Schaik Vissenwerkgroep NHGL v.vanschaik@home.nl Vissen

Noord-Brabant

Arnold van Rijsewijk Noordwest-Brabant arnoldvanrijsewijk@gmail.com
06-36499579
Amfibieën, Reptielen
Domin Dalessi Oost-Brabant d.dalessi@onsbrabantnet.nl
040-2855216
Amfibieën, Reptielen
Marcel Cox Waterwerkgroep IVN Laarbeek mcox@hetnet.nl Amfibieën, Vissen
Wim van den Heuvel Noordoost-Brabant wam.heuvel@home.nl
06-14425177
Amfibieën

Noord-Holland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Edo Goverse RAVON Noord-Holland e.goverse@uva.nl
020-5257331
Amfibieën, Vissen
Ellie Fluitsma Het Gooi ellie.fluitsma@kpnmail.nl Reptielen
Geert Timmermans RAVON Noord-Holland/ Groot Amsterdam harmat4@xs4all.nl Reptielen
Hans Wondergem Duin en Kruidberg h.wondergem@natuurmonumenten.nl Amfibieën, Reptielen
Lolke Stelwagen Het Gooi lolkestelwagen@msn.com
06-50636944
Amfibieën
Vincent van der Spek Duinen Waternet vincent.van.der.spek@waternet.nl
06-20037662
Amfibieën, Reptielen
Wouter Bol PWN Noord Holland wouter.bol@pwn.nl
06-13897440
Amfibieën, Reptielen

Overijssel

Leon Wieteler Twente leonwieteler@gmail.com
0545-473185
Reptielen

Utrecht

Wim de Wild RAVON Utrecht wim.de.wild@ziggo.nl
030-6963771
Amfibieën, Reptielen, Vissen

Zeeland

Kees Musters KNNV Walcheren cjmmusters@zeelandnet.nl Amfibieën

Zuid-Holland

Arjen van der Lught Zuid-Holland arjanvanderlugt@gmail.com Amfibieën, Vissen
Conn Barret Duinen Zuid-Holland connbarrett@yahoo.com
071-5790341
Reptielen
Frank Herfs Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland vissen@delfland.knnv.nl
015-2575607
Vissen
Geert van Poelgeest Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland afdelingDelfland@knnv.nl
015-2610048
Vissen
Richard Struijk Ringslang Zuid-Holland r.struijk@ravon.nl
024-7410600
Ringslangen
Theo Schuurman Aquatische werkgroep Hoekschewaards Landschap aquatischhwl@gmail.com
06-51051688
Vissen

Over RAVON

RAVON voor de bescherming van amfibieen, reptielen en vissen

Beschermen doen we samen met vrijwilligers en donateurs

 

Kennis - informatie - onderzoek -advies

Privacy statement

 

Telprojecten

Reptielen tellen
Amfibieën tellen
Vissen tellen

Doe mee

Word vrijwilliger
Word donateur
Doe een gift
Werkgroepen

Webshop

Contact

Telefoon: 024-7410600
Email: kantoor@ravon.nl
Contactpagina


Adres Natuurplaza
(gebouw Mercator III)
Toernooiveld 1 6525 ED
Nijmegen

Route

Back To Top