Search

Over RAVON Actueel English Steun ons Webshop

maandag 22 april 2024

Regionale contactpersonen

Ben je op zoek naar iemand die je in buurt kan ondersteunen met het waarnemerswerk? Bijvoorbeeld waar je terecht kan met een regionale vraag over vergunningen. Of je wil graag met een expert op pad om je kennis in het veld verder te ontwikkelen? Dan kan je terecht bij één van onze regiocoördinatoren. Zij zijn de spin in het web in een regio en staan in rechtstreeks contact met verschillende vrijwilligers.

Hier vind je het overzicht van regionale contactpersonen per provincie.

Drenthe

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Dick van Dorp Drenthe dickvandorp57@gmail.com
0593-525620
Reptielen
Johan Scheeres Drenthe scheeresj@gmail.com
06-52580769
Amfibieën, Reptielen

Flevoland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Jeroen Reinhold RAVON Flevoland reinhold@landschapsbeheer.net
0320-294939
Reptielen

Friesland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
John Melis RAVON Friesland johnmelis@chello.nl
06-46524630
Amfibieën, Vissen
Wim Andela Friesland w.andela1@kpnplanet.nl
058-2882693
Reptielen

Gelderland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
David Broek Veluwe d.broek@hotmail.nl Reptielen
Gerrit Kolenbrander RAVON Gelderland GerritKolenbrander@hotmail.com
06-42900618
Amfibieën, Reptielen
Gert Jan Blankena Vissenwerkgroep De Prik deprikviswerkgroep@gmail.com Vissen
Matthijs de Vos Gelderse Vissen geldersevissers@gmail.com
06-24495775
Vissen

Groningen

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep

Limburg

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Lei Paulssen Oostelijke Mijnstreek/ Ringslangen l.paulssen@home.nl
06-41001458
Reptielen
Stephan Huijgens Limburg danzigiv@gmail.com
06-53325705
Amfibieën
Ton Lenders Meinweg tlenders@live.nl
0475-537045
Reptielen
Victor van Schaik Vissenwerkgroep NHGL v.vanschaik@home.nl Vissen

Noord-Brabant

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Arnold van Rijsewijk Noordwest-Brabant arnoldvanrijsewijk@gmail.com
06-36499579
Amfibieën, Reptielen
Domin Dalessi Oost-Brabant d.dalessi@onsbrabantnet.nl
040-2855216
Amfibieën, Reptielen
Marcel Cox Waterwerkgroep IVN Laarbeek mcox@hetnet.nl Amfibieën, Vissen
Wim van den Heuvel Noordoost-Brabant wam.heuvel@home.nl
06-14425177
Amfibieën

Noord-Holland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Daan Bijman PWN Noord Holland daan.bijman@pwn.nl Amfibieën, Reptielen
Edo Goverse RAVON Noord-Holland e.goverse@uva.nl
020-5257331
Amfibieën, Vissen
Ellie Fluitsma Het Gooi ellie.fluitsma@kpnmail.nl Reptielen
Geert Timmermans RAVON Noord-Holland/ Groot Amsterdam harmat4@xs4all.nl Reptielen
Hans Wondergem Duin en Kruidberg h.wondergem@natuurmonumenten.nl Amfibieën, Reptielen
Lolke Stelwagen Het Gooi lolkestelwagen@msn.com
06-50636944
Amfibieën
Vincent van der Spek Duinen Waternet vincent.van.der.spek@waternet.nl
06-20037662
Amfibieën, Reptielen

Overijssel

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
André Marissen Overijssel andremarissen@hotmail.com
06-30277218
Amfibieën, Reptielen

Utrecht

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Wim de Wild RAVON Utrecht wim.de.wild@ziggo.nl
06-28502629
Amfibieën, Reptielen, Vissen

Zeeland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Kees Musters KNNV Walcheren cjmmusters@zeelandnet.nl Amfibieën

Zuid-Holland

Naam Werkgroep/ regio E-mail/ telefoon Soortgroep
Arjen van der Lught Zuid-Holland arjanvanderlugt@gmail.com Amfibieën, Vissen
Conn Barret Duinen Zuid-Holland connpbarrett@yahoo.com
06-42256551
Reptielen
Frank Herfs Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland vissen@delfland.knnv.nl
015-2575607
Vissen
Geert van Poelgeest Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland afdelingDelfland@knnv.nl
015-2610048
Vissen
Richard Struijk Ringslang Zuid-Holland r.struijk@ravon.nl
024-7410600
Ringslangen
Theo Schuurman Aquatische werkgroep Hoekschewaards Landschap aquatischhwl@gmail.com
06-51051688
Vissen

Over RAVON

RAVON is een onafhankelijke kennisorganisatie die samen met vrijwilligers de inheemse reptielen, amfibieën en vissen beschermt. RAVON, FLORON en Paddenstoelenonderzoek Nederland zijn onderdeel van Stichting Natuur Onderzoek Nederland.

Privacy statement

Geregistreerd bij

Logo ANBI

Telprojecten

Reptielen tellen
Amfibieën tellen
Vissen tellen

Partners

Doe mee

Word vrijwilliger
Word donateur
Doe een gift
Werkgroepen

Webshop

Contact

Telefoon: 024-7410600
Email: kantoor@ravon.nl
Contactpagina


Adres Natuurplaza
(gebouw Mercator III)
Toernooiveld 1 6525 ED
Nijmegen
Route

Vacatures

Back To Top