Zit de adder nog in het Lunsveen en Meindersveen?

Tijdens de Drentse Reptielendag gingen RAVON-vrijwilligers en slangenonderzoeker Tariq Stark (RAVON) samen met boswachter Aaldrik Pot van Staatsbosbeheer op zoek.
Vibe_adder_JelgerHerder

Adders kwamen van oudsher in dit gebied voor, maar zijn er al langere tijd niet gezien. Een adder vinden vraagt geduld én goed weer. Na een frisse, natte dag brak af en toe de zon door: een mooi moment om tussen de heide te speuren naar het kenmerkende zigzagpatroon. Waarnemingen helpen Staatsbosbeheer om bij het beheer rekening te houden met deze kwetsbare soort. RTV Drenthe liep mee met de zoekactie. Bekijk hun reportage om te zien hoe het speuren ging!

Naar het artikel: https://www.rtvdrenthe.nl/varia/18714550/vrijwilligers-kammen-natuurgebied-uit-op-zoek-naar-slangen 

Auteurs RAVON: Tariq Stark

Steun de reptielen, amfibieën
en vissen van Nederland!

Steun RAVON en help ons de natuurlijke de inheemse reptielen, amfibieën en vissen beschermen. Met jouw donatie zorgen we voor een toekomst waarin deze dieren kunnen gedijen.