Contactpersonen - Regiocoördinatoren en Werkgroepen

Minimaliseren
Naam Regio/ werkgroep E-mailadres Tel. nummer MA MR VO RA MV
Antje Ehrenburg Duinen Waternet antje.ehrenburg@hccnet.nl 023 5248391
Arjan van der Lugt Werkgroep Zuid-Holland arjanvanderlugt@gmail.com        
Arnold van Rijsewijk West-Brabant a.rijsewijk@ravon.nl 024 7410600
Thea Sciarone Het Gooi sciarone@gnr.nl 06 38785087
Conn Barrett Duinen Zuid Holland connbarrett@yahoo.com 071 5790341
Dick van Dorp Drenthe & Groningen dvandorp@home.nl 0593 525620
Domin Dalessi Oost-Brabant d.dalessi@onsbrabantnet.nl 040 2855216


Edo Goverse Werkgroep Noord-Holland e.goverse@uva.nl 020 5257331


Geert van Poelgeest KNNV afdeling Delfland afdelingDelfland@knnv.nl 015 2610048

Gerrit Kolenbrander Gelderland GerritKolenbrander@hotmail.com 06 42900618


Gert Jan Blankena Vissenwerkgroep De Prik g.blankena@upcmail.nl
Hans Eckhardt Werkgroep KNNV Walcheren jeckh@zeelandnet.nl
Jeroen Huisman Vissenwerkgroep Groningen/Drenthe jeroenhuisman@hotmail.com
Jeroen Reinhold Flevoland reinhold@landschapsbeheer.net 0320 294939
Sven Pekel
PWN Noord-Holland
sven.pekel@pwn.nl
06-10693690
       
John Melis Friesland johnmelis@chello.nl 06 46524630


Kees Burghouts Waterwerkgroep IVN Laarbeek keesburghouts@upcmail.nl 0492 382998
Kees Musters Werkgroep KNNV Walcheren cjmmusters@zeelandnet.nl
Leon Wieteler Twente leonwieteler@gmail.com 0545 473185
Marijke Heijne Vissenwerkgroep KNNV Afd. Delfland mt.heijne@gmail.com
06-13070714
     
Martijn Schiphouwer Vissenwerkgroep Noord-Brabant, Overijssel & Zuid-Holland martijn.schiphouwer@ravon.nl 024-7410608
Martin Albers Twente ravon@concepts.nl 06 38229941

Martin Melchers Omgeving Amsterdam martmelchers@gmail.com 020 6650925
Matthijs de Vos Gelderse vissers geldersevissers@gmail.com 06 24495775
Michel Kapelle Noordwest-Brabant mawkapelle@gmail.com 06 22984575
Pedro Janssen Adderonderzoek NL pedro@plex.nl 0478 514805
Pepijn Calle Vissenwerkgroep Zeeland p.calle@hetzeeuwselandschap.nl 0113 569110
Richard Struijk Werkgroep Ringslangen Zuid-Holland r.struijk@ravon.nl 024-7410607      
Ruud Luntz Duin en Kruidberg r.luntz@natuurmonumenten.nl 06 54295218
Stephan Huijgens Limburg danzigiv@gmail.com 06 53325705

Theo Schuurmans Aquatische WG Hoekschewaards Landschap aquatischhwl@gmail.com 06 51051688
Ton Lenders Limburg tlenders@live.nl 0475 537045
Victor van Schaik Vissenwerkgroep NHGL (Limburg) v.vanschaik@home.nl
Vincent van der Spek Duinen Waternet vincent.van.der.spek@waternet.nl 020 6087575
Wim Andela Friesland w.andela1@kpnplanet.nl 058 2882693
Wim vd Heuvel Noordoost-Brabant wam.heuvel@home.nl 06 14425177

Wim de Wild Utrecht wim.de.wild@ziggo.nl 030 6963771



MA = Meetnet Amfibieën
MR = Meetnet Reptielen
VO RA = Verspreidingsonderzoek Reptielen en Amfibieën
MV = Meetnet Beek- en Poldervissen

  
  RAVON is de kennisorganisatie voor reptielen, amfibieën en vissen. Advies, onderzoek & bescherming.   Telefoon: 024-7410600
Email: kantoor@ravon.nl
Adres: zie contact pagina