Zoek
woensdag 8 februari 2012  Forum Registreren  Inloggen
Dit gaat wat ver
Laatste Bericht 07 nov 2007 09:19 door Sergé Bogaerts. 8 Antwoorden.
Printer Vriendelijk
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Sorteer Berichten:
VorigVorig VolgendeVolgende
U bent niet gemachtigd om antwoord te kunnen geven.
Auteur Berichten
PedroGebruiker is Offline
New Member
New Member
Posts:63

--
19 apr 2007 09:14
    Ik vind de foto van de bruine kikker op de paarse bloemetjes iets te ver gaan, Foto's worden geensceneerd, maar dit. Doe het dan zo dat het een enigzins natuurlijk lijkt.


    BernadetteGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:6

    --
    20 apr 2007 07:01
    @Pedro Janssen:
    Aan deze foto is helemaal NIETS, maar dan ook NIETS GEËSCENCEERD!! Het enige wat ik gedaan heb is rondom iets van de foto gecropt en verder NIETS!!!!!!. De kikker zat op 17-7-2006 om 22.00 uur 'savonds op de plant en hiervan heb ik een serie foto's gemaakt. De kleur is misschien niet helemaal natuurlijk doordat de flits (uiteraard op dit tijdstip) er bij gebruikt is.

    Of je de foto nu wel of niet mooi vind, daar heb ik geen moeite mee, maar schrijf geen dingen die niet kloppen.

    Bernadette


    BernadetteGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:6

    --
    20 apr 2007 07:07

    Bijgaand 2 foto's uit de NIET geëscenceerde serie. De kikker is ook zèlf in de plant gaan zitten, iets wat hij vaker 's avonds laat deed, waarschijnlijk omdat die plant insecten aantrok.

     

     


    142074770371.jpg
    142074792154.jpg

    PedroGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:63

    --
    20 apr 2007 07:18
    Sorry Bernadette,

    het kwam mij net over of dat de kikker op het plantje met de bloemen was gezet. Het zag in ieder geval redelijk onnatuurlijk uit en daarom reageerde ik.
    De paarse bloemetjes zullen wel niet mijn smaak zijn.


    BernadetteGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:6

    --
    20 apr 2007 07:42

    Geen probleem Pedro. Ik houd er namelijk ook niet van om foto's in scene te zetten en vind dat je dieren in de natuur zo min mogelijk moet (ver)storen en houd mij daar zoveel mogelijk aan. 

    Een hoogst enkele keer wijk ik van deze regel af, zoals met een 'vreemde' salamander uit mijn vijvertje. Die heb ik om hem duidelijk te kunnen fotograferen om te laten determineren, heel eventjes uit het water genomen, (bleek een vrouwtje Alpenwatersalamander te zijn). 

    Groetjes, Bernadette



    Geert ReilinkGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:16

    --
    31 okt 2007 11:00
    Als het om het ensceneren van foto's gaat geven de medewerkers van ravon wel het goede voorbeeld..
    Of moet ik echt geloven dat de Portugese Wipneusadders héél erg van de "abs" van Nederlandse herpetologen houden? (zie foto-album: SEH congres Porto - Portugal).

    En ik kan me nog zo goed herinneren hoe enkele ravonners tijden een Gelderse excursie o zo afgaven op het verplaatsen van adders voor een mooie foto .


    Raymond CreemersGebruiker is Offline
    Moderator
    Basic Member
    Basic Member
    Posts:225

    --
    31 okt 2007 03:44
    Hoi Geert

    Het was een verkeersslachtoffer: net aangereden, vers, maar wel voor 100% dood.


    Geert ReilinkGebruiker is Offline
    New Member
    New Member
    Posts:16

    --
    31 okt 2007 10:11
    Haha, ok.

    Het doet me goed dat te horen, anders was er natuurlijk ook een zeker risico voor de herpetoloog in kwestie aanwezig geweest.

    Misschien is het wel handig om bij de foto te vermelden dat het om een dood exemplaar gaat, of ben ik dan een mieren****'er?


    Sergé BogaertsGebruiker is Offline
    Basic Member
    Basic Member
    Posts:127

    --
    07 nov 2007 09:19

    En zelfs als adders dood zijn moet je nog oppassen want het gif in de tanden is nog wel werkzaam.

    Maar (als de fotograaf van Jeroen met de adder op zijn buik in Portugal) wil ik nog aanvullen dat dit wel de unieke kans was om eens een grapje met een wipneusadder uit te halen. Voor de meeste mensen zal het een nachtmerrie zijn, maar voor voor zowel Jeroen als ik zou dit toch een mooie droom zijn,  een tukje te doen op een heideveld in Portugal en wakker te worden met een wipneusadder op je buik!

     

    groet, Sergé Bogaerts

     



    U bent niet gemachtigd om antwoord te kunnen geven.


     Private Messages          
    You must be logged in to use this module.
      

     Fotoalbum laatste foto’s
    Boomkikker Brabant
    Elles Rijsdijk
    Boomkikker Brabant
    Elles Rijsdijk
    Boomkikker Brabant
    Elles Rijsdijk
      

     Gebruikers Online         
    Lidmaatschap Lidmaatschap:
    Laatste nieuw lid Laatste: rudyteusday
    Nieuw vandaag Nieuw vandaag: 0
    Nieuw gisteren Nieuw gisteren: 1
    Aantal leden Totaal: 1142

    Personen online Gebruikers online:
    Bezoekers Bezoekers: 101
    Leden Leden: 0
    Totaal Totaal: 101

    Nu online Nu Online:
      

    © PlumIT